P-skiva med isskrapa, gummiskrapa, kundvagnsmynt och mönsterdjupsmätare. Skivan har en stor vit yta för märkning på baksidan. Texten "Hour Of Arrival" och motsvarande betydelse på holländska, engelska, franska, tyska och italienska är tryckt på skivans framsida. Reglerna kan variera lokalt.
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 18,40 | 17,60 | 17,20 | 17,00 |
Blå
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PS plast |
| Storlek | 12 x 15,5 x 0,5 cmcm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13.3kg |
| Förpackning | 33x37x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159156024 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 39947 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |