LED pannlampa med 5 dioder. Förutom fast sken så kan den ställas på blink. Blinkfunktionen gör att du syns väl vid vägkanten eller liknande. Lamphuset kan kopplas loss och har en magnet på baksidan för att kunna fästas fritt på metall. Batterier medföljer. 60 lumen
Svart (01)
| Material | ABS, LED |
| Höjd | 3,8 cm |
| Bredd | 4,1 cm |
| Längd | 5,8 cm |
| Storlek | 4,1 cmx3,8 cmx5,8 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 55/8.99 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 24/120 |
| Kartongstorlek | 24 cmx35,5 cmx39,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EMC, D.o.C EMC/CE, Battery 2006/66/EC, IEC 62471, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, MSDS, EN 62471:2008 (LVD), Safety Data Sheet (SDS) |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI480701 | 8893 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |