Noble uppladdningsbar arbetslampa med kraftig LED och COB arbetslampa. Inbyggd magnet som gör denna handfree. Kraftfullt 500mah batteri (150lumen), stor tryckyta och enkel USB-portsladdning.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 175,00 | 160,00 | 152,00 | 145,00 |
| Material | Metall |
| Vikt | 63g |
| Storlek | 194x25x10mm |
| Tryckyta | 50x10mm |
| Tryckmetoder | Lasergravyr |
| Förpackning | 50 st |
| Certifikat | Rohs,EMC |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |