Smart och praktisk reklamplats. Finns i flera färger och material.
| Antal | 300 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 34,80 | 30,35 | 24,05 | 21,35 |
Vit (02)
| Material | 0,115 mm PVC Sydda kanter |
| Höjd | 0,15 mm |
| Bredd | 286 mm |
| Längd | 276 mm |
| Storlek | 286 mmx0,15 mmx276 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Leveranstid | ca 5-6 arbetsveckor från godkänt korrektur |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | REACH |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |