Bilparfym i bokträ i naturlig färg med totalt 2 x 3 g sandelträdoft, alkoholfri. En doft är förfylld inuti refreshern och en refill medföljer separat i lådan. Har ett ABS-klämma på baksidan för fastsättning på bilens ventilator. Individuellt förpackad i en brun kartong med illustration.
Brun (11)
| Material | Bokträ |
| Höjd | 3,3 cm |
| Bredd | 6,5 cm |
| Längd | 11,5 cm |
| Storlek | 6,5 cmx3,3 cmx11,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 52/6.9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 25,5 cmx35 cmx38 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134948911 | 3890 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |