Brytbladskniv.
Blå
| Storlek | 15,3 x 3 x 1,4 cm |
| Material | Plast, Metall |
| Tryckyta | 5 x 1 cm |
| Vikt | 0.025 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 16056 |
| Inkommande v.20, 2026 | 50000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |