Modern 3-lagers softshelljacka med avtagbar huva, justerbara ärmslut samt dragsko nedtill. Jackan har två sidfickor, bröstficka med reflexdekor samt två innerfickor.
| Antal | 1 | 10 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 1192,00 | 1172,00 | 1141,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
| Modell | Herr |
| Material | Yttertyg i 96% polyester och 4% spandex. Foder i 100% polyester. WP 3000/MVP 3000. |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Torktumla ej, Ej kemtvätt, Blekning är inte tillåtet, Stryk ej, Använd inte mjukgörande medel, Tvätta med liknande färger |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.85 kg |
| Nettovikt | 0.765 kg |
| Netto förpackningsvikt | 15.3 kg |
| Bruttovolym | 0.00396 m³ |
| Nettovolym | 0.0036 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 17 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo | 51 st |
| Lagersaldo | 107 st |
| Lagersaldo | 34 st |
| Lagersaldo | 56 st |
| Lagersaldo | 112 st |
| Lagersaldo | 7 st |
| Lagersaldo | 29 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |