Premium enzymtvättad piké i kammad bomull, förkrympt och med herringbone kantband i knappslå och sprund. Tre ton-i-ton knappar på herr och fyra på dam.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 376,00 | 366,00 | 356,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Modell | Dam |
| Material | 100% kammad bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 270 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.328 kg |
| Nettovikt | 0.2952 kg |
| Netto förpackningsvikt | 14.76 kg |
| Bruttovolym | 0.00113 m³ |
| Nettovolym | 0.001 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05128 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 16.4 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo | 19 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 150 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 200 st |
| Lagersaldo | 37 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 100 st |
| Lagersaldo | 1 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 50 st |
| Lagersaldo | 46 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |