Minkort i plast med ca 50 sockerfria minttabletter. Perfekt att digitaltrycka på.
Vit (02)
| Material | PP |
| Höjd | 0,6 cm |
| Bredd | 4,8 cm |
| Längd | 7,8 cm |
| Storlek | 4,8 cmx0,6 cmx7,8 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 12/14.66 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/1000 |
| Kartongstorlek | 24,5 cmx35 cmx47 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Microbiological Analysis, SVHC\'s, Food Safe, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, Phthalates, Lead, Foodcontact, BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI525102 | 27476 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |