Mintburk i lackad metall med ca 90 mintabletter.
Vit (02)
| Material | PET, Tenn |
| Höjd | 1,6 cm |
| Bredd | 4,9 cm |
| Längd | 6 cm |
| Storlek | 4,9 cmx1,6 cmx6 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 40/12.52 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 72/288 |
| Kartongstorlek | 33,5 cmx40,5 cmx18 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Microbiological Analysis, SVHC\'s, Food Safe, Safety Data Sheet (SDS), Heavy Metals, BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI524802 | 11584 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |