Hund mjukisdjur i plysch. CE-märkt. Dock ej lämplig för barn mellan 0-3 år. Märkning kan göras på en rondell som är fäst i örat.
Brun (11)
| Material | PVC, Metall, Polyester 100%, PP, Plysh |
| Höjd | 7,5 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Längd | 17 cm |
| Storlek | 12 cmx7,5 cmx17 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 31/2.41 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 30,5 cmx40 cmx30,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EN71-9, SVHC\'s, BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI805311 | 7343 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |