Vision är ett par snygga, sportiga solglasögon för fans som älskar stil lika mycket som fotboll. Dessa solglasögon med flaggprydda linser hyllar världens största sport samtidigt som de skyddar dina ögon och ger dig en avslappnad stil. De är lätta, slitstarka, utformade för rörelse och passar perfekt för arenor, festivaler och alla soliga äventyr.
0,07 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,00 | 15,40 | 15,00 | 14,80 |
Orange
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 0,07 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PC plast, Rostfritt stål, Zink legering |
| Storlek | 14,2 x 4,9 x 14,4 cm |
| Förpackning | 300st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,2kg |
| Förpackning | 45x32x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159751298 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 282 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |