Bambusolglasögon med naturlig träram för en lätt känsla och tidlös design. Med UV400-linser för överlägset solskydd. Dessa solglasögon kombinerar perfekt stil och naturliga material.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 270,00 | 264,00 | 259,00 | 253,00 | 234,00 | 218,00 | 207,00 | 204,00 | 201,00 | 197,00 |
Natur
| Material | Bamboo |
| Bredd | 51mm |
| Längd | 143mm |
| Höjd | 144mm |
| Vikt | 26g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86732.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 780mm x 270mm x 490mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 86732-N0094 | 1942 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |