Trendiga solglasögon i olika färger.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 37,00 | 36,00 | 35,20 | 33,00 | 31,60 | 30,40 | 29,20 | 27,20 | 26,80 | 26,20 |
Vit / svart
| Material | Polycarbonate |
| Bredd | 145mm |
| Längd | 145mm |
| Höjd | 48mm |
| Vikt | 27g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86712.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 320mm x 410mm |
| GPSR-Information | Hangtag in the middle of the frame |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 86712-N0102 | 13939 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |