Påse i mikrofiber för glasögon. Materialet gör det även möjligt att rengöra glasögongen med denna påse.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,20 | 15,40 | 15,00 | 13,80 | 13,00 | 12,20 | 11,20 | 10,80 | 10,60 | 10,40 |
Svart
| Material | Microfiber |
| Bredd | 90mm |
| Längd | 180mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86707.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 380mm x 320mm |
| GPSR-Information | On the label pouch |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 86707-N0002 | 25906 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |