Solfjäder av plast och polyester.
Svart
| Storlek | 42 x 3 x 22,5 cm |
| Material | Polyester, Polyeten |
| Tryckyta | 4 x 0,8 cm |
| Vikt | 0.052 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Inkommande v.23, 2026 | 20000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |