Solskydd spray i pennform. 10 ml. SPF25.
Transparent
| Förpackningsmått | 0.415 x 0.270 x 0.330 M |
| Längd | 14.2 cm |
| Bredd | 1.6 cm |
| Höjd | 14.2 cm |
| Grossvikt | 0.025 kg |
| Nettovikt | 0.023 kg |
| Volym | 0.037 M3 |
| Material | Flytande |
| EAN | 8719941063860 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 18560 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |