Byggd för att hålla, skapad för äventyr. Möt Nordic Drift Recycled stålflaska, tillverkad av 79 % RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål. Designad för äventyr med en kapacitet på 750 ml, har den en slitstark pulverlackerad kropp, bärhandtag och låsbar kork som håller din dryck säker.Det innovativa locket erbjuder två drickalternativ: vrid enkelt från pipfunktion till klunkfunktion för smidig vätskepåfyllning när du är på språng. Flaskan är läckagesäker och byggd för både utomhusäventyr och vardagsbruk, och kombinerar praktisk funktion med hållbarhet. Levereras i en FSC-certifierad gåvoförpackning. Alla Nordic Drift-produkter kvalitetstestas. Eftersom vi har fullt förtroende för prestandan och hållbarheten hos vår utrustning, kommer varje produkt med 5 års garanti mot tillverkningsfel.
• 5 års garanti
• Kvalitetstestad vid varje beställning
• Hållbar och pålitlig
3.12 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 262,00 | 255,00 | 248,00 | 241,00 | 237,00 | 232,00 |
Svart
| Storlek | 27.5 x ø 7.9 cm |
| Vikt | 403g |
| Tryckyta | 25 x 50 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 2983 |
| Nästa Leverans : 2026-08-16 | 1512 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |