Toppoint design högkvalitativ sportflaska. Flaskan är tillverkad i Europa och är 100 % läckagesäker. Tack vare det mjuka materialet är det lätt att pressa flaskan. Sportflaskan kan tryckas över hela ytan, även i fullfärgsbildkvalitet. BPA-fri. Inkluderar en rem för att enkelt kunna bära flaskan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 48,80 | 47,60 | 46,80 | 43,80 | 41,80 | 40,40 | 38,80 | 36,20 | 35,20 | 34,80 |
Vit
| Material | LDPE, PP |
| Höjd | 250mm |
| Diameter | 73mm |
| Vikt | 130g |
| Volym | 750cm³ |
| Ursprungsland | Germany |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98736.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 753mm x 378mm x 500mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 98736-N0101 | 8568 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |