Picknick ryggsäck för 4 personer. Filt, flaskhållare och andra bordstillbehör. Ryggsäcken tillverkad utav 600D polyester.
Brun
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.400 x 0.640 M |
| Längd | 27 cm |
| Bredd | 22 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Grossvikt | 2.784 kg |
| Nettovikt | 2.678 kg |
| Volym | 0.102 M3 |
| Material | PET |
| EAN | 8719941012769 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 5 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |