Beachbollsset i trä, setet innehåller två racket med plasthandtag och en boll.
Beige
| Storlek | 18,5 x 4 x 33 cm |
| Material | Trä, Plast |
| Tryckyta | Laser: 6 x 1,5 cm, Screen: 10 x 10 cm |
| Vikt | 0.22 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3560 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |