Vakuumisolerad termosflaska med matt yta. Dina drycker håller sig kalla i 24 timmar och varma i 8 timmar. Locket har ett sugrör och ett handtag för enkel transport. Varje flaska är förpackad i en presentförpackning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 158,00 | 155,00 | 151,00 | 141,00 | 136,00 | 130,00 | 125,00 | 117,00 | 115,00 | 113,00 |
Vit
| Material | Stainless Steel |
| Bredd | 68mm |
| Längd | 68mm |
| Höjd | 252mm |
| Diameter | 68mm |
| Vikt | 236g |
| Volym | 500cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98890.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 470mm x 280mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Lämplig för varma drycker | Ja |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 98890-N0001 | 1925 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |