Vakuumisolerad dubbelväggad ermos i rostfritt stål med gummerad utsida, volym 500 ml.
Svart
| Storlek | ø 7 x 24 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tryckyta | Laser: 5 x 5 cm, Screen: 19 x 15 cm |
| Vikt | 0.363 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7260 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |