Här kommer Yatzy i lyxförpackning! Med tärningar i guld och med en lika exklusiv penna, höjer vi Yatzy till Bratzy. Allt liggande i en stilig ask tryckt med guldtext, är detta spel både rolig att ge bort och att ha liggande framme på soffbordet.
0.43 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 120,00 | 117,00 | 113,00 | 110,00 | 108,00 | 106,00 |
Grön
| Storlek | 12 x 16.5 x 3 cm |
| Vikt | 183.8g |
| Tryckyta | 60 x 30 mm |
| Material | ABS,Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiven 71-1,71-2 och 71-3 om materiella anläggningstillgångar, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 2719 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |