FSC-certifierad papperspåse för hantverk. Livsmedelssäker och tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 25 | 250 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 2,80 | 2,60 | 2,40 | 2,20 | 2,00 |
Vit
| Material | FSC paper |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 140mm |
| Höjd | 270mm |
| Vikt | 6g |
| Ursprungsland | Czech Republic |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91638.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 400mm x 300mm x 115mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 91638-N0001 | 48851 st |
| Inkommande lager 2026-05-29T00:00:00+02:00 | 100000 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |