Praktisk förvaringsbag i transparent PP Woven. Man får enkelt en överblick på vad som ligger i väskan. Utrustad med dragkedja och dubbla handtag. Materialet gör den slitstark, vattenavstötande och tålig.
White
| Material | PP Woven |
| Vikt | 134 gram |
| Vikt/kolli | 7,5 kg / 50 st |
| Koldioxavtryck | 0,51 kg |
| Ursprungsland | CH |
| Tryckmetoder | Ej möjlig att trycka |
| Storlek | 40 x 46 x 23 cm. 45cm korta handtag, 70cm långa. |
| Leveranstid | Omärkta produkter 1-2 dagar. Med tryck/brodyr ca: 14 dagar (Undantag finns) |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. |
| 40 x 46 x 23 cm. 45cm korta handtag, 70cm långa. | 9064 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |