Oeko-Tex® STANDARD 100-certifierad, kasse i naturfärgad bomull och med ett extra långt handtag. Perfekt på shoppingrundan, 140 g/m².
Vit
| Storlek | 38 x 41 cm |
| Material | Bomull |
| Tryckyta | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vikt | 0.069 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 32994 |
| Inkommande v.22, 2026 | 30000 |
| Inkommande v.34, 2026 | 30000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |