Klassisk axelremsväska av högkvalitativ bomull. Den här OEKO-TEX®-certifierade väskan är idealisk för marknadsföring och daglig användning. Det är ett hållbart val.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 51,50 | 50,50 | 49,40 | 48,60 | 44,80 | 39,00 | 38,40 | 37,80 | 37,20 | 36,80 |
Beige
| Material | OEKO-TEX® cotton |
| Bredd | 120mm |
| Längd | 420mm |
| Höjd | 430mm |
| Vikt | 162g |
| Ursprungsland | India |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95163.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 460mm x 310mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 95163-N0054 | 49785 st |
| Inkommande lager 2026-06-10T00:00:00+02:00 | 50000 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |