Set bestående av pennor i vax, suddgummi samt 8 st djurmotiv för färgläggning.
Beige
| Storlek | 11 x 8 x 1,2 cm |
| Material | Polystyren, Papper |
| Tryckyta | 4 x 4 cm |
| Vikt | 0.037 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 300 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 19105 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |