Kulspetspenna gjord av bambumaterial med metalldetaljer. Svart bläck.
| Antal | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,00 | 8,60 | 8,00 | 7,80 | 7,40 | 7,20 | 6,80 | 6,60 | 6,40 |
Natur
| Material | Bamboo, Metal |
| Längd | 140mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87288.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 580mm x 165mm x 145mm |
| Pennmekanism | Push |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 87288-N0094 | 46957 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |