Set med 6 st färgpennor i trä med pennvässare integrerat i plastlocket och cylinder av papp.
Gul (06)
| Material | ABS, Metall, Kartong, Limeträ |
| Höjd | 10,6 cm |
| Bredd | 2,7 cm |
| Storlek | 2,7 cmx10,6 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 26/13.97 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 48/480 |
| Kartongstorlek | 34,5 cmx54,5 cmx23 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead, EN71-9, Benzene, 2013/2/EU, PCP, BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI249706 | 20018 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |