SALE kulpenna Utförsäljningspris, gäller så långt lagret räcker! Hallo Grip Clear är en trevlig och smidig kulspetspenna med stort klips anpassat för ditt reklamtryck. Den har frostad vit pennkropp och tryckknapp. Pennan har ett behagligt färgat gummigrepp samt färgat klips.
Grå / pms vit
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 13g |
| Längd | 137mm |
| Förpackning | 100st-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 3510C5RC10Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200Utseende: Grepp, Metallklips, Metallspets, Solid, VridmekanismSkrivtyp: Kulspets, Multifunktion, Touch Stylus |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 50500-3510-K | 2 610 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |