Kulspetspenna av återvunnet rostfritt stål med symbol för materialet på baksidan. Blått bläck. Förpackat i en presentask av kraftpapper.
Silver (32)
| Material | Metall, rostfritt stål, Återvunnet rostfritt stål |
| Höjd | 2,2 cm |
| Bredd | 4,3 cm |
| Längd | 18 cm |
| Storlek | 4,3 cmx2,2 cmx18 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 25/19.1 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/400 |
| Kartongstorlek | 41 cmx50 cmx47 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI110369632128 | 4672 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |