TopPoint-penna i plast med touch-tip och twistfunktion. Blått bläck.
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,00 | 5,80 | 5,40 | 5,20 | 5,00 | 4,80 | 4,40 | 4,20 |
Vit / svart
| Material | ABS |
| Längd | 145mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 8g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87694.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 520mm x 310mm x 180mm |
| GPSR-Information | On the refill |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 87694-N0102 | 943 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |