Kulspetspenna i metall med twist-funktion.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 22,20 | 21,60 | 21,20 | 19,80 | 19,00 | 18,20 | 17,60 | 16,40 | 16,00 | 15,80 |
Svart
| Material | Metal |
| Längd | 134mm |
| Diameter | 8mm |
| Vikt | 14g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 375mm x 340mm x 200mm |
| Pennmekanism | Twist |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 87060-N0002 | 40971 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |