Raja är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid vit pennkropp och tryckknapp, silverfärgat metallklips och färgade detaljer. Den raka pennkroppen ger bra tryckmöjligheter. Det finns möjlighet att beställa pennorna i egna färgkombinationer vid order om minst 5000st. Raja är en populär och uppskattad italiensk penna som finns i många snygga varianter.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 21,40 | 19,70 | 18,20 | 17,10 | 16,00 | 14,90 | 12,80 |
Vit / pms vit
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 11g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 100st-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Jumbo Refill dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 8054529100385 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 4100B1RD1Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 50500-4100-A | 13 269 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |