Add1 Matt är en kulspetspenna av högsta kvalitet utformad med hänsyn till både design, funktion och tryckmöjligheter. Det stora klipset och den tjocka pennkroppen ger en stor reklamyta. Add1 finns i 3 olika modeller varav denna har en solid mattfärgad pennkropp och klips samt transparent tryckknapp och grepp i gummi.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,70 | 7,10 | 5,40 | 5,10 | 4,80 | 4,40 | 4,20 |
Vit / pms vit
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 12g |
| Längd | 132mm |
| Förpackning | 50 st i kartong |
| Refill | 1,0mm INGLI Plastic Parker Style |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10 15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 10100-0016-A | -1 503 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |