Pennset i metall, kulspetspenna med vridmekanism och rollerball i en elegant trä ask. Svart bläck.
Brun (11)
| Material | Aluminium, Rosenträ, Björkträ |
| Höjd | 3,7 cm |
| Bredd | 6,3 cm |
| Längd | 20,8 cm |
| Storlek | 6,3 cmx3,7 cmx20,8 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 260/13.3 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 37 cmx46 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates, PCP |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI577011 | 71 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |