Pennset med hög kvalité, Gravyrkostnaden är för båda pennorna. Tampo placeras på asken.
Svart
| Storlek | 17,8 x 5,4 x 3 cm |
| Material | Metall, Akryl |
| Tryckyta | Laser: 4 x 0,6 cm, Tampo: 5 x 3 cm |
| Vikt | 0.196 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2387 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |