Överstrykningspenna med två neonfärger.
Svart
| Storlek | 14 x 1 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | 4,5 x 0,6 cm |
| Vikt | 0.010 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 50388 |
| Inkommande v.22, 2026 | 100000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |