En unik Toppoint-produkt som vi själva tagit fram. Mycket hög kvalité och modern design. Flera tryckmöjligheter i den vita mittencirkeln. Digitaltryck, Doming eller ett vanligt tryck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,20 | 15,00 | 14,60 | 14,40 | 13,20 | 11,60 | 11,40 | 11,20 | 11,00 |
Blå
| Material | ABS |
| Längd | 14mm |
| Diameter | 69mm |
| Vikt | 24g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81421.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 373mm x 334mm x 333mm |
| GPSR-Information | On the polybag |
| Övrig information | Diameter circle: 44 mm. Shelf life of at least 6 months. |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 81421-N0011 | 11265 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |