Vertikal kartong presentpåse. Hållbart, autentiskt och unikt. Med tunga naturliga jutehandtag. Tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 41,20 | 40,40 | 39,60 | 39,20 | 38,40 | 38,00 | 37,20 | 36,80 | 36,20 | 35,60 |
Brun
| Material | Cardboard |
| Bredd | 350mm |
| Längd | 350mm |
| Höjd | 110mm |
| Vikt | 237g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 390mm x 420mm |
| GPSR-Information | on the bottom |
| Övrig information | Thickness cardboard 1,6 mm. |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 91636-N0051 | 3057 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |