Stor presentpåse med dragsko i ekologisk bomull. Storlek ca 30 x 47 cm. 105 gr/m².
Beige
| Förpackningsmått | 0.460 x 0.340 x 0.240 M |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 47 cm |
| Grossvikt | 0.043 kg |
| Nettovikt | 0.042 kg |
| Volym | 0.038 M3 |
| Material | Ekologisk Bomull |
| EAN | 8719941059399 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 2024 |
| 20260714 | 5000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |