Brevpress utformad som kristallglob på fot. Förpackad i ett exklusivt presentetui.
Transparent
| Förpackningsmått | 0.310 x 0.220 x 0.445 M |
| Bredd | 5.5 cm |
| Grossvikt | 0.627 kg |
| Nettovikt | 0.616 kg |
| Volym | 0.030 M3 |
| Material | Glas |
| EAN | 8719941007925 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 690 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |