Sora A5-anteckningsbok med slitstarkt PU-hårda pärmar och 96 ark FSC-certifierat, krämfärgat linjerat papper. Den har ett elastiskt band, bokmärke och pennficka för optimal användarvänlighet. Praktisk, elegant och professionell ? perfekt för möten, anteckningar och daglig planering.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 30,20 | 29,40 | 29,00 | 28,40 | 26,20 | 22,80 | 22,40 | 22,00 | 21,80 | 21,40 |
Vit
| Material | PU, FSC paper, Polyester |
| Bredd | 15mm |
| Längd | 210mm |
| Höjd | 142mm |
| Vikt | 260g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92095.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 415mm x 320mm x 240mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 92095-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-31T00:00:00+02:00 | 54000 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |