Anteckningsbok av återvunnen kartong med spiralbindning, innehållande 70 linjerade ark, en utdragbar kulspetspenna med blått bläck samt ett elastiskt band över omslaget. Papperet i denna anteckningsbok är FSC® Mix-certifierat.
Svart (01)
| Material | Gummi, Kartong, Bomull, FSC® papper |
| Höjd | 0,8 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 14 cm |
| Storlek | 9 cmx0,8 cmx14 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 81.2/8.5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 23 cmx29 cmx32,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI142098501 | 0 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |