Elegant A5-anteckningsbok med en stilren känsla. Dess omslag, tillverkat av 30% återvunnen matt PU, har en magnetisk stängning och en integrerad pennhållare. Inuti finns 80 ark/160 sidor med linjerat återvunnit papper på 70 gsm, lämpligt för alla dina anteckningsbehov. Pappersinlägget kan bytas ut, vilket möjliggör långvarig användning över tid. Denna produkt är tillverkad av 54 % GRS-certifierat återvunnet papper och 5 % GRS-certifierad återvunnen polyester. GRS (Global Recycled Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 59 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Mjukt PU-material
• 160 sidor
• Går att byta ut till nytt block
• Med pennhållare
• A5-storlek
1.28 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 136,00 | 132,00 | 128,00 | 125,00 | 122,00 | 120,00 |
Greige
| Storlek | 16 x 2 x 22.5 cm |
| Vikt | 331g |
| Tryckyta | 70 x 40 mm |
| Material | Polyester,Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för \"Global Recycled Standard\" |
| Spårbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 3021 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |