A5 klassisk anteckningsbok i exklusiv design med hård pärm, resårband och 80 linjerade blad (80 g/m²). Perfekt för att skriva ned och dela anteckningar. Dokumentficka invändigt på baksidan. Journalbooks presentfodral.
| Antal | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 56,00 | 55,00 | 54,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | INDIEN |
| Material | FSC-certifierat papper |
| Storlek | 21,3 x 1,5 x 14,2 cmcm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 17kg |
| Vikt | 16.15kg |
| Förpackning | 33x44x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159154525 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC® |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 0 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |