En kartongmapp innehållande ett anteckningsblock med 25 linjerade sidor, självhäftande lappar i flera olika färger (25 ark per färg) samt en pennficka med en kulspetspenna i kartong med blått bläck. Papperet och de självhäftande lapparna i detta anteckningsblock är FSC® Mix-certifierade.
Brun (11)
| Material | ABS, Plast, Kartong 600 g/m2, FSC® papper |
| Höjd | 1,1 cm |
| Bredd | 26,2 cm |
| Längd | 33 cm |
| Storlek | 26,2 cmx1,1 cmx33 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 253/11 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 20/40 |
| Kartongstorlek | 27,5 cmx33,5 cmx36 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI142098611 | 0 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |