Magnetiskt MagSafe-telefonstativ i återvunnen ABS med sugkoppsbas och låsfunktion för säker fastsättning. Kan vikas ihop till en kompakt storlek. Inkluderar en metallring för att säkerställa kompatibilitet med alla telefontyper. Återvunnen logotyp placerad mellan på och av. Perfekt för användning på släta ytor som i bilen. Individuellt förpackad i en brun kartong.
Svart (01)
| Material | Återvunnen ABS |
| Höjd | 4,6 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Längd | 6 cm |
| Storlek | 6 cmx4,6 cmx6 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 84/10.5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 35 cmx35 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134952301 | 5453 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |